Elérhetőségek

Legyen a partnerünk – Macher Gépészeti és Elektronikai Zrt.
Telefon Fax Postacím Postafiók
+36 20 200 1575 +36 22 327-893 8000 Székesfehérvár, Sóstói út 1. 8002 Székesfehérvár, Pf: 172.
Macher Zrt. munkatársainak elérhetőségei
Telefon Beosztás Személy E-mail cím
Elnök-vezérigazgató Macher Endréné marta.macher@macher.hu
+36-20-949-5945 Műszaki igazgató Macher Endre endre.macher@macher.hu
+36-20-960-5397 Pénzügyi és adminisztráció vezető Halász Gyöngyi gyongyi.halasz@macher.hu
+36-20-295-6552 Üzemeltetési vezető Varga Antal antal.varga@macher.hu
+36-20-222-2567 HR vezető Csiki Anna anna.csiki@macher.hu
+36-20-579-1242 Kereskedelmi vezető Kovácsné Malomhelyi Andrea andrea.malomhelyi@macher.hu
+36-20-965-5765 Vevőfelelős Bodnárné Firnicz Márta marta.firnicz@macher.hu
+36-20-507-2643 Termelésvezető Flaskay Béla bela.flaskay@macher.hu
+36-20-507-3024 Gyártásfejlesztő Bánóczki Ferenc ferenc.banoczki@macher.hu
+36-20-851-8465 Gyártás előkészítő Gubián László laszlo.gubian@macher.hu
+36-20-507-3683 Gyártás előkészítő Szalai Sándor sandor.szalai@macher.hu
Gyártás előkészítő Torma László laszlo.torma@macher.hu
+36-20-469-0224 Vevőfelelős, logisztikus Farkas Anett anett.farkas@macher.hu
+36-20-507-3468 Logisztikus Balogh Piroska piroska.balogh@macher.hu
 +36-20-223-8595 Logisztikai munkatárs Joó Gáborné Éva eva.joo@macher.hu
+36-20-242-0411 Vevőfelelős, tolmács Móricz Annamária annamaria.moricz@macher.hu
+36-20-507-4341 Marketing koordinátor Varga Albert albert.varga@macher.hu
+36-20-507-4622 Karbantartó Imre Ferenc
+36-20-507-4622 Karbantartó Sziládi Ferenc